• Nasiona konopi łuskane i niełuskane

Nasiona konopi bez wątpienia można określić mianem superfoods - zawierają wiele witamin, kwasów omega 3 i 6 oraz cynku, żelaza i wapnia. Będą idealnym uzupełnieniem zdrowej, zbilansowanej diety. Sprawdź żywność konopną dostępną w naszym sklepie z produktami konopnymi CBD.

  • Parametry

Dlaczego warto jeść nasiona konopi?

Spożywanie nasion konopi niesie ze sobą szereg korzyści: wpływają na wygląd włosów, skóry i paznokci, pomagają utrzymywać stabilny poziom cukru we krwi i poprawiają funkcjonowanie jelit. Dodatkowo zawarte w nich minerały wpływają na zdrowie mięśni, kości, nerwów i układu krążenia. Niewątpliwą zaletą nasion konopi jest zawartość cennego kwasu GLA, szczególnie polecanego ludziom cierpiącym na astmę i egzemę.

Jak jeść nasiona konopi?

Nasiona konopne idealnie sprawdzą się jako dodatek do dań, sałatek, owsianek i koktajli. Dzięki orzechowemu posmakowi można je również jeść solo jako smaczną i zdrową przekąskę. Herbata CBD będzie doskonałym dodatkiem do potraw z nasionami konopi i źródłem przyjemnej relaksacji. Bogatą ofertę nasion konopnych posiada nasz sklep CBD, w którym można znaleźć łuskane i niełuskane ziarna konopi.