• Ubrania w 100% z konopi

  • Parametry

Odkryj niesamowicie wygodne, unikalne, perfekcyjne, antyalergiczne i antybakteryjne

 koszulki wykonane w 100% z konopi.

 

W naszym internetowym sklepie z produktami konopnymi znajdziesz w 100% naturalną odzież, które na pewno spełni Twoje oczekiwania. 

 

Dzianina ze 100% konopi jest najwygodniejszym wyrobem włókienniczym na rynku. Bardzo mięciutka i z każdym praniem coraz bardziej miękka i przyjemna w dotyku. Noszenie ich to całkowicie inny komfort i przyjemne doświadczenie.

 

Tkaniny z konopi to najtrwalsze materiały dostępne na rynku, które charakteryzują się również dużą odpornością na ścieranie. Dzięki tym super właściwościom ubrania te zostaną w Twojej garderobie na znacznie dłużej niż Twoja dotychczasowa odzież.

 

Być może poznałeś już uczucie, które towarzyszy noszeniu wyjątkowo miękkiej odzieży. W przypadku materiałów z konopi jeszcze większym fenomenem jest to, że ubrania stają się coraz bardziej miękkie i wygodne z każdym następnym praniem. Dzianina konopna utrzymuje bardzo długo swoją świeżość, dzięki temu nie wymaga ona częstego prania. Czyż nie jest to idealna tkanina?

 

 

Dzięki właściwościom oddychająco-izolacyjnym czujesz się tak, jakbyś nosił na sobie drugą, perfekcyjnie dopasowaną skórę. Tkaniny z konopi potrafią zachować Twoją naturalną temperaturę ciała. Ogrzeją Cię w zimę, a latem będą obdarowywać Cię przyjemnym chłodem.

 

Dlaczego koszulki wykonane w 100% z konopi są drogie?

Wynika to z wysokich kosztów produkcji. Są to produkty wciąż unikalne, których produkcja nie jest zmechanizowana lecz wymaga czasu i staranności w prowadzeniu uprawy i pracy ludzkich rąk. Pamiętaj, że kupując odzież konopną przyczyniasz się do ochrony naszej planety oraz własnego zdrowia. Konopie zużywają 33 razy mniej wody niż ekologiczna bawełna!