Green Felix sponsorem XX Mistrzostw Polski Lekarzy w Golfa!

Miło nam poinformować, że Green Felix został sponsorem XX Mistrzostw Polski Lekarzy w Golfa! Dla zwycięzców przygotowaliśmy wspaniałe nagrody! Cieszymy się, że możemy być częścią takiego wielkiego sportowego eventu. Życzmy sukcesów, zwycięstw i dobrej sportowej zabawy.

XX Mistrzostwa Polski Lekarzy w Golfa to wyjątkowe wydarzenie sportowe, w którym biorą  udział lekarze golfiści z calej Polski. Lekarze stanowią bardzo aktywną grupę zawodową wśród graczy, świadomą korzyści wynikających z uprawiania tego sportu w zdrowym i pięknym otoczeniu. Jubileuszowa XX edycja Mistrzostw Polski Lekarzy w Golfa to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych dla lekarzy w roku 2021, o czym świadczy rosnąca ranga turnieju oraz duży zasięg tego wydarzenia.

Turniej odbył się 4-5 Czerwca 2021 na polu golfowym Binowo Park w Szczecinie.

Pole golfowe Binowo Park to jedno z najstarszych i najpiękniejszych pól golfowych w Polsce. Wybudowane zostało w 1999 r. na skraju Puszczy Bukowej pod Szczecinem, pośród błękitnych oczek wodnych i malowniczych pagórków. 1 sierpnia 2000 r. Udostępniono do gry 18 dołkowe mistrzowskie pole golfowe o długości 6013 m (z białych tee).  Projekt pola opracowany jest na bazie pięknego, naturalnego terenu Szczecińskiego Parku Krajobrazowego.

To już drugi raz kiedy Green Felix sponsoruje ważne sportowe wydarzenie. 11 listopada  2020  Green Felix sponsorował Finał Turnieju Niepodległości Binowo Park Invitational, a zdobywcy pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca w czterech kategoriach oraz zwycięzcy Grand Prix otrzymali rewelacyjne nagrody przygotowane przez Green Felix.