• Klinika Leczenia M.M

Klinika Leczenia Medyczną Marihuaną

W Green Felix masz możliwość umówienia się na wirtualną wizytę z lekarzem specjalistą od medycznej marihuany. Zadzwoń do nas, a my zajmiemy się resztą!

  • Doświadczeni lekarze
  • Telekonsultacja - recepta bez wychodzenia z domu
  • Wsparcie po wizycie
  • Naturalne terapie
  • 92% zadowolonych pacjentów

 

Klinika Medycznej Marihuany
Współpracujemy z najlepszą Kliniką Leczenia Medyczną Marihuaną, która od lat zajmuje się terapią  pacjentów zmagających się z przewlekłymi chorobami, w których dotychczasowe leczenie farmakologiczne okazuje się nieskuteczne.  Konopie to naturalna roślina, która od tysiącleci znana jest ludzkości z swoich właściwości leczniczych.  Dzisiejszy rozwój medycyny konopnej przekracza wszelkie wyobrażenia  sprzed 10 czy nawet 15 lat. Niegdyś zniesławione substancje aktywne konopi obecnie pomagają milionom pacjentów na świecie. Naszą misją jest umożliwienie osobom chorym dostępu do bezpiecznego i efektywnego korzystania z  medycznych właściwości marihuany.

 

Jak wygląda konsultacja?
Konsultacja online trwa około 15min. Podczas e-wizyty lekarz przeprowadza tradycyjny wywiad z pacjentem i zapoznaje się z dotychczasową  dokumentacją medyczną pacjenta. Posiadanie takiej dokumentacji nie jest jednak konieczne do zakwalifikowania na leczenie. Pacjenci zakwalifikowani na leczenie Medyczną Marihuaną dostają kod e-recepty do zrealizowania w wybranych aptekach. Dostępność suszu można sprawdzić np. na stronie gdziepolek.pl wpisując jednego z producentów dostarczających MM do Polski - Spectrum/Aurora.

 

Jak wygląda zapis na konsultację
Wystarczy, że zadzwonisz do nas, a my bezpośrednio umówimy Cię na e-wizytę z lekarzem specjalistą od stosowania Medycznej Marihuany. Ustalimy preferowany termin e-wizyty i opowiemy jak taka e-wizyta przebiega. Po zapisaniu się na e-wizytę na Państwa podany mail przychodzi wiadomość z wszystkimi szczegółami odnośnie e-wizyty oraz link do płatności. Koszt wizyty wynosi 200 zł.

 

Nasi Lekarze:

Pani Anna Sugajska (ur. 21.09.1990) – lekarz w trakcie kształcenia specjalizacyjnego z dziedziny Radioterapii onkologicznej (Klinika i Zakład Radioterapii, Szpital MSWiA w Olsztynie); jest doktorantem i pracownikiem naukowo-dydaktycznym Collegium Medicum Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W 2017r. ukończyła studia podyplomowe „Elementy metodologii badań empirycznych w medycynie i zastosowania statystyki w badaniach biomedycznych” na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. W 2018r. ukończyła kurs dla lekarzy „Medycyna paliatywna” organizowany przez Fundację Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa w Warszawie. Obecnie poza pracą w szpitalu onkologicznym związana jest z Hospicjum Stacjonarnym i Domowym im. Jana Pawła II w Olsztynie oraz przychodniami konopnymi w Warszawie i Olsztynie.  W pracy zawodowej zajmuje się leczeniem chorób nowotworowych oraz objawów z tym związanych, także z zastosowaniem preparatów konopnych. Stale pogłębia swoją wiedzę śledząc bieżące doniesienia naukowe oraz aktywnie uczestnicząc w szkoleniach.

 

Pani Ada Nowatorska-Bourget to absolwentka I Wydziału Lekarskiego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, jest w trakcie specjalizacji z onkologii klinicznej, aktualnie związana z Narodowym Instytutem Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie.
Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w szkoleniach oraz kongresach w kraju i zagranicą. W swojej pracy szczególny nacisk kładzie na holistyczne podejście do pacjenta. Nie tylko standardy postępowania, ale także dobry kontakt z pacjentem to jej priorytet. Medycyna paliatywna, leczenie bólu u pacjentów jest w głównym kręgu jej zainteresowań.

 

Dr n. med. Ewgenij Mozgunow - specjalizacja: anestezjologia i intensywna terapia

 

Cennik
Koszt specjalistycznej, profesjonalnej e-wizyty wynosi 200 zł

Telefon do Green Felix: 517 134 872

Infolinia czynna od: 10:00 - 16:00 od poniedziałku do piątku

 

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu :)