• O Green Felix

SKLEP INTERNETOWY GREEN FELIX

Green Felix to profesjonaliści w branży konopnej. Współpracujemy z Kliniką Medyczną zajmującą się leczeniem pacjentów przy zastosowaniu Medycznej Marihuany. Sponsorujemy sportowe wydarzenia takie jak XX Mistrzostw Polski Lekarzy w GolfaRobimy to z pasją.

Jesteśmy firmą szybko rozwijającą się, przekonaną, że konopie to roślinny wyjątkowe, potraktowane niezwykle okrutnie i niesprawiedliwe, zasługujące na przywrócenie jej ludzkości, dla zdrowia ludzi i dobra całej naszej planety. 

Czy wiecie, że konopie mają działanie lecznicze w ponad 100 schorzeniach? Zawarty w konopiach kannabinoid - CBD to jedyna na Ziemi substancja o tak wszechstronnym działaniu zdrowotnym. Konopie to najbardziej zaawansowana ewolucyjnie roślina na naszej planecie.

Wiemy jak bardzo ważne w dzisiejszych czasach jest zdrowie i szczęście, dlatego naszą misją jest dostarczenie naszym klientom najlepszych naturalnych produktów o niesamowitych właściwościach leczniczych, które spowodują, że poczujesz napływ pozytywnej energii i zdrowia.

Wszystkie sprzedawane produkty są dopuszczone do obrotu oraz posiadają niezbędne certyfikaty jakości.

W naszym sklepie znajdziecie bogatą ofertę naturalnych produktów z konopi: olejki konopne CBD, pasty CBD, susz CBD, kapsułki CBD, herbaty konopne CBDliquidy CBD, kosmetyki konopne, żywność konopną, ubrania wykonane w 100% z konopi i to wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach. 

Zachęcamy również do przeglądania naszego bloga, w którym pojawią się ciekawe artykuły na temat konopi.

 

Poznajcie leczniczą moc natury z Green Felix!